Proizvod je dodat u korpu









LIMITED EDITION
NASLEĐE DEFINISANO TRADICIJOM
Kao omaž zanatu i kulturi, Converse CONS x Carhartt VIP One Star Academi Pro spaja arhivski dizajn i jedinstvene detalje sa prepoznatljivim bojama i suptilnim aplikacijama. Trostruko prošiveni detalji, povišeni tonski dizajn i zajednički logotipi donose sirovu estetiku kultnoj silueti Chuck Taylor sa modernim detaljima za skejtbord. Carhartt VIP One Star Academi Pro ima prekrivenu trodelnu konstrukciju od antilop i dodatnu visinu za fiksiranje za izdržljivost i skrivene detalje koji se vraćaju u njihov dom i korene. Karakterističan kroj dizajniran za skejtbord, One Star Academi Pro ima elastične trake za jezik koji se zaključavaju, jastuk za čarape od CKS pene, gumeni đon CONS za vuču za prianjanje, osećaj daske i pomeranje.
Prednosti i karakteristike:
- Plitke patike sa gornjim delom od antilopa za izdržljivost, CONS vučnim gumenim potplatom i rezervnim pertlama
- kobrendiranje na jeziku i CX penastim ulošcima
- Elastični ulošci za jezik
- Gornji dizajn sa tri panela sa arhivskim Carhartt VIP bojama i povišenim trostrukim iglama ušivenim „prugama“ koje upućuju na Carhartt VIP šavove pantalona
- Reljefni logotip One Star i oznaka Carhartt VIP zastave na bočnoj strani patike
Boja | Bež |
---|---|
Boja | Dark Earth/Starfish/Egret |
PROIZVOĐAČ | Converse Inc. USA |
UVOZNIK | Triple Jump d.o.o.,Milutina Milankovica 7g, Beograd |
KVALITET KONTROLISAO | Profi lab, Vele Nigrinove 1, Beograd |
Converse CONS x Carhartt WIP One Star Academy Pro
UNISEX PLITKE PATIKE
Kao omaž zanatu i kulturi, Converse CONS x Carhartt WIP One Star Academi Pro kombinuje arhivski dizajn i materijale nasleđa sa suptilnim detaljima i prepoznatljivim bojama.
Dark Earth/Starfish/Egret
pA09656C
Trenutno nema na stanju
Samo je %1 ostao
pA09656C